Гідротехнічні споруди

Будівництво хвилерізу в Одеському Морському Торговому Порту
Застосування опалубки: вертикальна опалубка серії "ProfiFORM" для формування внутрішніх камер "масив-гіганту" з використанням кутів розпалубочних та системи консольно-переставних площадок КПП, для здійснення бетонних робіт на висоту 8 800 мм.

 

Будівництво ГЕС "СЕНДЖА" в Республіці Екваторіальна Гвінея.
Застосування опалубки: вертикальна опалубка серії "ProfiForm", риштування опорні системи SFS, опалубка для формування криволінійних поверхонь серії R-Form, система консольно-переставних площадок КПП, контрфорси для односторонньої опалубки.

 

Будівництво дренажно-насосних систем в м.Кривий Ріг, Україна.
Застосування опалубки: вертикальна опалубка серії для формування криволінійних поверхонь серії R-Form, система консольно-переставних площадок КПП.

 

Будівництво 1-ої черги Дністровської ГАЕС
Застосування опалубки: вертикальна опалубка СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ з кутами розпалубочними для формування шахти ліфту, горизонтальна опалубка для формування ригельних балок, система консольно-переставних площадок КПП.

 

Будівництво дренажних тунельних переходів та дренажно-комунікаційних тунелів, м.Ашгабад, Туркменістан
Застосування опалубки: спеціальна нестандартна опалубка для формування залізобетонної рубашки тунеля.

 

Будівництво пункту ругулювання рухом суден, м.Очаків, Миколаївська обл., Україна.
Застосування опалубки: вертикальна опалубка для криволінійних поверхонь R-Form з регулюємою радіусністю, горизонтальна опалубка для перекриттів, а також спеціальне рішення для формування консольної частини розміром 3000 мм.