Офісні та адміністративні споруди

Будівництво учбового корпусу Національного медичного університету ім. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ, м.Київ, Україна
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка серії “ProfiForm” для колон та діафрагм; горизонтальна опалубка.

 

Будівництво навчального корпусу Київського національного університету ім. Т.ШЕВЧЕНКА, м.Київ, Україна
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ, горизонтальна опалубка.

 

Будівництво офісно-адміністративного центру м.Дніпропетровськ, вул. Московська
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка СЕРЕДНЬОЇ ТА ЛЕГКОЇ СЕРІЙ; горизонтальна опалубка для формування перекриттів.

 

Реконструкція середньої школи №177 м.Київ, Україна
Формування колон висотою 12м та перекриття з ригельними балками. Застосовувалась опалубка СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ, яка окрім вертикальних поверхонь знайшла використання в якості формовочної поверхні горизонтального перекриття.

 

Будівництво 9-поверхової адміністративної споруди м.Київ, пр-т Перемоги, 5а
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка серії “ProfiForm” для колон та діафрагм; горизонтальна опалубка.

 

Будівництво адміністративної будівлі обласного відділення фонда соціального страхування, м.Запоріжжя
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка СЕРЕДНЬОЇ та ЛЕГКОЇ СЕРІЙ для формування окремих фундаментів, а також стін в комбінації зі щитами серії R-Form з регулюємою радіусністю; горизонтальна опалубка використовувалась для заливки сегментів ділянок перекриття, які утворились збірними елементами ригельної конструкції.

 

Будівництво собору, м.Київ
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка серії ProfiForm та СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ; - вертикальна опалубка серії R-Form.

 

Будівництво офісної будівлі ВАТ «КИЇВ-КОНТІ», м.Донецьк
Особливості застосування опалубки: - колони перерізом 600х600 мм. опалубки СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ; - висота бетонування 6 000 мм.