Торгово-розважальні центри

Будівництво ТРЦ «КОВЧЕГ», м.Харків, вул. Клочківська / Космічна.
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка серії ProfiForm; вертикальна опалубка серії R-Form для формування колон круглого перерізу на висоту 9450 мм.

 

Будівництво аквапарку «ТЕРМІНАЛ», м.Бровари, вул. Київська.
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка серії ProfiForm та круглі колони серії R-Form.

 

Будівництво багатофункціонального ТРЦ «APPOLO», м.Дніпро, вул. Тітова.
Особливості застосування опалубки: - опалубка серії “ProfiForm” для діафрагм та колон з перестановкою по висоті (загальна висота заливки згідно проекту склала 5700 мм.); - вертикальна опалубка зі змінним радіусом серії “R-Form”; горизонтальна опалубка.

 

Будівництво ТЦ «ФОРМАРКЕТ», м.Чернівці, вул. Стасюка / пр-т Незалежності.
Особливості застосування опалубки: - для вертикальних поверхонь (колони перерізом 400х400 мм.) була застосована опалубка СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ. Під час будівництва було відформовано приблизно 1000 конструктивних елементів десятьма комплектами опалубки колон. Горизонтальне перекриття мало посилені ригельні балки, що потребувало застосування горизонтальної опалубки з балочними зажимами.

 

Будівництво торгового центру, м.Дніпро, вул. Барикадна.
Особливості застосування опалубки: - забудова між існуючими спорудами; вертикальна опалубка колон серії “ProfiForm”; горизонтальна опалубка для формування перекриттів сумісно з ригельними балками.

 

Будівництво ТЦ «ТЕКСТИЛЬМАРКЕТ», м.Кривий Ріг, вул. Десантна.
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка колон серії “ProfiForm”; двоповерхова споруда з загальною площею 9 000 м.кв. за проектом мала посилене перекриття першого поверху, що потребувало застосування стійок телескопічних з підвищеною несучою спроможністю.

 

Реконструкція ТЦ «КОНТИНЕНТ», м.Донецьк, вул. Первомайська.
Проектом передбачалось здійснити реконструкцію незавершеного будівництва, та на базі його створити 5-поверховий торговий центр загальною площею 23 197 м.кв. Особливості реконструкції - зосередження в безпосередній близькості до будівництва об'єктів промислового та соціального значення. Для вертикальних поверхонь (колони та діафрагми) застосована опалубка СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ, горизонтальна опалубка для формування перекриттів та ригельних балок.

 

Будівництво ТРЦ, м.Дніпро, бул.Театральний.
Особливості застосування опалубки: - вертикальна опалубка для колон та діафрагм СЕРЕДНЬОЇ СЕРІЇ; горизонтальна опалубка.